Website binnenbuitenpost.nl wordt vernieuwd

De website binnenbuitenpost.nl werd ruim 15 jaar geleden in het leven geroepen als aanvulling op dit blad. Het is een plek waar veel informatie over Buitenpost, Plaatselijk Belang en de Binnenste Buiten gevonden kan worden. De afgelopen jaren zijn de Facebookpagina’s Binnen Buitenpost en Bûtenpost en Lytsepost yn’t Ferline ontstaan. Zij hebben een deel van die rol overgenomen, maar de website blijft onmisbaar.

Ondertussen is binnenbuitenpost.nl hoognodig toe aan een update. Het uiterlijk van de site is de afgelopen tien jaar onveranderd gebleven. De tablet en de smartphone stellen andere eisen aan de leesbaarheid van internetteksten. En tal van nieuwe mogelijkheden vragen erom benut te worden. Het wachten was al langere tijd op een gunstige gelegenheid om dit op te pakken. Die werd gevonden in het aanbod van dorpsgenoot Tjeerd van der Veen om de website eens grondig onder handen te nemen. Als nieuwe Buitenposter maakte hij gebruik van de website om het dorp wat beter te leren kennen. Als internetdeskundige was de ouderwetse inrichting en uitstraling hem een doorn in het oog. Met zijn inzet wordt nu hard gewerkt aan verandering daarin.

Zelfs met de vaardigheden van Tjeerd en moderne technieken is het nog een groot karwei. De website bevat honderden foto’s en verhalen over de geschiedenis van ons dorp. Verder staan er bijna 200 Binnenste Buiten’s in het archief. En er is veel informatie over het bestuur van Plaatselijk Belang en het maken van de Binnenste Buiten. Het overbrengen van al die gegevens is een klus die langere tijd in beslag gaat nemen.

Begin dit jaar gaf Plaatselijk Belang aan meer gebruik te willen maken van het internet om te proberen meer verbinding in ons dorp te brengen. Dit werd aangekondigd onder de naam Dorpscontact Buitenpost. Het is nog steeds de vraag of dit idee op steun van de Gemeente Achtkarspelen kan rekenen. Met de herinrichting van het welzijnsbudget zou Dorpscontact mogelijk kunnen worden gemaakt. Of dat gebeuren gaat wordt de komende maanden duidelijk. De vernieuwing van de website binnenbuitenpost.nl is in ieder geval een eerste stap die door Plaatselijk Belang in
die richting wordt gezet.

15 augustus 2021
Delen via:
© 2024 - Plaatselijk Belang Buitenpost

Deze site maakt gebruik van cookies.

BinnenBuitenpost.nl maakt gebruik van cookies voor verschillende doeleinden. Door verder gebruik te maken van deze site stemt u in met het plaatsen en uitlezen van cookies. U kunt altijd weer de cookie-instellingen wijzigen.
Cookies op onze website
Functionele cookies
Deze cookies zorgen ervoor dat de website goed functioneert. Ook gebruiken wij functionele cookies voor het opsporen van misbruik van onze website en diensten.
Analytische cookies
Met deze cookies kunnen we het gebruik van de website analyseren, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren.
Cookies voor social media
Met deze cookies kunt u verbinding maken met uw sociale netwerken en recensies lezen.
Cookies voor gerichte reclame
Deze cookie worden gebruikt om getoonde advertenties af te stemmen op je interesses, zowel op Kostenservice.nl als op andere websites.