Oproep! – Feestweek Buitenpost

Beste inwoners van Buitenpost!

Hierbij een dringende oproep voor alle inwoners, vind je het leuk om iets te kunnen betekenen voor ons dorp? Of je nou in bent voor een goed feestje, of voor de andere activiteiten die we aanbieden in de feestweek? Dan zijn we dringend op zoek naar jou!!

Aangezien we weer druk bezig zijn met de voorbereidingen om er weer een top week van te maken, hebben we een dringende oproep om vrijwilligers te vinden die ons kunnen helpen om alles voor elkaar te kunnen krijgen.

ZOALS HET ER NU VOOR STAAT WORDEN ER ACTIVITEITEN GECANCELD! door te weinig vrijwilligers.

We zoeken mensen die het leuk vinden om te helpen bij een kinderdag organiseren, de kindermarkt, bingo, brochje en en andere taken die er moeten gebeuren. Lijkt het je leuk om ons team te versterken als vrijwilliger? Twijfel niet en meld je aan. Dit kan bij Grytsje van der Meer op: 0610544296

We hopen op genoeg aanmeldingen zodat de feestweek door kan gaan voor jong en oud!!!

4 mei 2022
© Feestweekcommissie Buitenpost
Delen via:
© 2024 - Plaatselijk Belang Buitenpost

Deze site maakt gebruik van cookies.

BinnenBuitenpost.nl maakt gebruik van cookies voor verschillende doeleinden. Door verder gebruik te maken van deze site stemt u in met het plaatsen en uitlezen van cookies. U kunt altijd weer de cookie-instellingen wijzigen.
Cookies op onze website
Functionele cookies
Deze cookies zorgen ervoor dat de website goed functioneert. Ook gebruiken wij functionele cookies voor het opsporen van misbruik van onze website en diensten.
Analytische cookies
Met deze cookies kunnen we het gebruik van de website analyseren, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren.
Cookies voor social media
Met deze cookies kunt u verbinding maken met uw sociale netwerken en recensies lezen.
Cookies voor gerichte reclame
Deze cookie worden gebruikt om getoonde advertenties af te stemmen op je interesses, zowel op Kostenservice.nl als op andere websites.