Meer toerisme en recreatie bij Buitenpost: een jachthaven en camping?

Het beleidsplan Toerisme en Recreatie 2021-2041 Achtkarspelen is een opzicht duidelijk: in onze gemeente liggen goede kansen voor meer toerisme en recreatie. Zelfs al blijft Buitenpost in het stuk behoorlijk onderbelicht… Maar dat wil niet zeggen dat wij voor ons dorp daar geen prima mogelijkheden zien liggen. En soms komt wat dat betreft zomaar een idee voorbij.

Jaap Terpstra van de Oude Dijk schreef er een aan Plaatselijk Belang. In zijn ogen is met de aanpassing in de afgelopen jaren van het waterpeil in de Twijzeler Mieden mogelijk een nieuwe deur geopend. Het is goed denkbaar dat de noodzaak van het sluisje tussen Prinses Margrietkanaal en de Buitenpostervaart nu verdwenen is.

Het weghalen van de waterkering zou de Buitenpostervaart weer open maken voor watersporters. Dit zou een kleine jachthaven met daarbij camping mogelijk kunnen maken! Bijvoorbeeld achter de voormalige van boer De Winter? Los van alle praktische vraagstukken en het grote belang van de natuur is het toch een plan dat onderzoeks- en denkwerk waard is.

Wat vindt u er van? Of heeft u andere ideeën voor meer toerisme en recreatie in onze omgeving? We horen het graag hieronder of per mail op pbbuitenpost@gmail.com

10 oktober 2021
Delen via:
© 2024 - Plaatselijk Belang Buitenpost

Deze site maakt gebruik van cookies.

BinnenBuitenpost.nl maakt gebruik van cookies voor verschillende doeleinden. Door verder gebruik te maken van deze site stemt u in met het plaatsen en uitlezen van cookies. U kunt altijd weer de cookie-instellingen wijzigen.
Cookies op onze website
Functionele cookies
Deze cookies zorgen ervoor dat de website goed functioneert. Ook gebruiken wij functionele cookies voor het opsporen van misbruik van onze website en diensten.
Analytische cookies
Met deze cookies kunnen we het gebruik van de website analyseren, zodat we de prestaties van onze website kunnen meten en verbeteren.
Cookies voor social media
Met deze cookies kunt u verbinding maken met uw sociale netwerken en recensies lezen.
Cookies voor gerichte reclame
Deze cookie worden gebruikt om getoonde advertenties af te stemmen op je interesses, zowel op Kostenservice.nl als op andere websites.